טיהור מים

פילטר לתמי 4 – קנה היום במחיר מטורף !!!

פילטר לתמי 4 – קנה היום במחיר מטורף !!!
5/5 - (13 votes)

יתרונות הבריאותיים המובילים של מים מסוננים

הבחירה שלך בצריכת מים משפיעה על יותר מסתם טעם. אנו ממליצים לסנן את המים כדי להפיק את המרב משתייתם. להלן 5 הסיבות המובילות שאתה צריך לשתות מים מסוננים.

 

מים מסוננים הם נטולי כלור

סינון המים שלך יסיר את רוב הכלור שנמצא במי הברז שלך. חברות משתמשות לעתים קרובות בכלור כדי לנקות מים מזיהומים. אפשר לראות אותם כמים נקיים, אבל הם לא בהכרח בטוחים לצריכה. לכלור, בכמויות גדולות, יכולות להיות מספר השפעות בריאותיות שליליות על הגוף. אתה יכול להימנע מסכנות בריאותיות אלה עם מערכת סינון מים.

 

שימוש עם פילטר לתמי 4 תקבלו מים ללא מתכות

זיהומים אחרים מוסרים גם ממים מסוננים. אלה כוללים הרבה משקעים, עובש, לכלוך וחלודה. אלה מגיעים מצינורות חלודים ומלוכלכים שדרכם עוברים מי הברז. זה אומר שכל מה שנמצא בצינורות נכנס ישירות לכוס שלך. צינורות לא יישארו נקיים והצטברות שכיחה עבור בעלי בתים. אתה יכול להימנע מצריכת זיהומים זרים אלה עם מים מסוננים.

 

טעם וריח טובים יותר

סינון המים שלך גם משפר את הטעם והריח שלהם. מי ברז יכול לטעום פחות מושך ויכולים לשאת ריח לא נעים שאינו מזמין במיוחד. זה קורה במיוחד באזורים עם הרבה מקורות מים טבעיים. אתה יכול ליהנות מטעם נקי ומטוהר יותר עם מערכת סינון מים.

 

מסיר חיידקים רעים

הימנע מאלפי מיקרואורגניזמים רעים במים שלך עם מסנן מים שכולל מנורת UV שיודעת לקטול באמצעות האור שהיא מפיקה מיקרואורגניזמים שנמצאים במים . חלק מהחיידקים המצויים במי ברז מסוכנים ויכולים לגרום לחולי שנובע מעודף חיידקים. מים עם מיקרואורגניזמים מסוננים בטוחים יותר לצריכה.

 

מספק ויטמינים ומינרלים הדרושים

אתה עדיין יכול לצרוך מינרלים וויטמינים הדרושים עם מים מסוננים! חלק מהוויטמינים והמינרלים שמגיעים דרך חברת מקורות עוברות דרך הסינון המים כך שאתם ממשיכים להנות ממים בריאים.

 

הפק את המרב מהמים שלך

בחר מים מסוננים עם פילטר של תמי 4 כאפשרות בריאה יותר למי ברז פחות בטוחים. מים מסוננים מכילים פחות כימיקלים וחיידקים ויתרונות בריאותיים גדולים

 

פילטר לתמי 4

אחד הרכיבים המרכזיים של מטהרי מים הם המסננים או פילטרים, כמו המותג "בלו ווטר", המשווק מסננים לתמי 4. מסננים אלה מטהרים את מים הברז המוזרמים דרך מכשירי תמי 4  לכוס המים שכולם שותים. ללא אפשרות לסינון של המים, ברי מים יכולים לקרר ולחמם את המים, אך לא יותר מזה. יש הטוענים כי יש צורך בפתרון מערכתי יותר מאשר  פילטר לתמי 4 או פילטר לתמי 4. אך בעידן הנוכחי יש מגוון מזהמים הנמצאים במי השתייה וחייבים לטפל בהם האופן זה או אחר

מהם המזהמים הנפוצים ביותר שנמצאים במי השתייה?

·חיידקים ווירוסים

בעוד שרוב מערכות טיהור המים משתמשות בכימיקלים, כמו כלור, כדי להרוג חיידקים ווירוסים. מזהמים אלה עדיין מסוגלים לשרוד. בנוסף, מים מבאר או מקור אחר שאינו עירוני עלולים להיות מזוהמים בחיידקים ווירוסים ולגרום לזיהום סביבתי. מכשיר לטיהור מים, עם  פילטר לתמי 4, עם פילטר לתמי 4, יכול לסנן את המזהמים הללו, ומסייע להפוך את המים לבריאים וטעימים יותר לשתייה.

 

·כימיקלים

האיכות הכימית של מי השתייה בישראל מעוגנת בתקנות שפורסמו בשנת 1974 שעודכנו בשנת 2013. התקנות מפרטות את מינון ריכוזים מקסימאליים מותרים עבור יותר מ-90 מזהמים כימיים, ובהם מתכות, חומרי הדברה, רדיונוקלידים ומזהמים תעשייתיים אורגניים. כפי שצוין, מי שתיה מכילים כימיקלים כגון כלור, כלוראמינים ופלואוריד. כימיקלים אלו מוזרמים למים כדי להרוג חיידקים ומזהמים אחרים, אך הם יכולים גם לתת למים טעם וריח לוואי. מכשיר לטיהור מים יכול להסיר את הכימיקלים הללו, ולשפר את הטעם והריח של המים.

·מתכות כבדות

בנוסף לכימיקלים, חיידקים ווירוסים, מים עלולים להיות נגועים במתכות כבדות כמו עופרת וכספית עקב זיהום תעשייתי או שטיפת צינורות. חומרים אלה עלולים לגרום לנזק בריאותי, במיוחד עבור ילדים ונשים בהריון. מכשיר לטיהור מים, עם  פילטר לתמי 4, יכול להסיר מתכות כבדות מהמים, מה שיהפוך אותם בטוחים יותר לשתייה.

 

על טעם וריח אפשר להתווכח

בנוסף להסרת מזהמים, מכשיר לטיהור מים יכול גם לשפר את הטעם והריח של מי הברז. תהליך הכשרת מי שתייה כולל שימוש בכימיקלים שמעניקים למים טעם וריח לא נעימים. מכשיר בייתי לטיהור מים, בעל פילטר לתמי 4, יכול להסיר את הכימיקלים הללו, ולשפר את הטעם והריח של המים.

 

שיטות לסינון מים:

ישנם מספר סוגים של מכשירים לטיהור מים זמינים לשימוש ביתי, כל אחד מהם נועד לתת מענה לסוגים ספציפיים של מזהמים. סוגים נפוצים של מנגנונים לטיהור מים כוללים:

·מסנני פחמן:

מסנני פחמן הם אחד מהסוגים הנפוצים ביותר של מסננים למכשירי טיהור מים לשימוש ביתי. הם פועלים על ידי העברת המים דרך מצע של פחם אקטיבי, הסופג מזהמים וזיהומים. מסנני פחמן יעילים בהסרת מגוון רחב של מזהמים, כולל חיידקים, וירוסים, כימיקלים ומתכות כבדות. הם זולים יחסית וקלים לתחזוקה, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור משקי בית רבים.

·מערכות אוסמוזה הפוכה:

מערכות אוסמוזה הפוכה משתמשות בקרום חדיר למחצה כדי להסיר מזהמים מהמים. הם יעילים בהסרת מגוון רחב של מזהמים, כולל חיידקים, וירוסים, כימיקלים ומתכות כבדות. עם זאת, הם עלולים להיות יקרים להתקנה ולתחזוקה, והם עלולים לבזבז הרבה מים. מערכת אוסמוזה הפוכה מורכבת ממספר רכיבים: קרום חדיר למחצה, האחראי על סילוק מזהמים מהמים. הוא עשוי מחומר מיוחד המאפשר מעבר מולקולות מים, אך חוסם מזהמים. מסנן קדם, הוא שכבת חומר המונחת בקדמת הקרום כדי להסיר חלקיקים גדולים מהמים לפני שהם מגיעים לקרום. זה עוזר להגן על המסנן ולהאריך את אורך השימוש בו. מרכיב נוסף הוא מיכל אגירה המשמש לאחסון המים המטוהרים. למערכות אוסמוזה הפוכה מסוימות יש מיכל קטן המאחסן כמה ליטרים של מים, בעוד שלאחרות יש מיכל גדול יותר שיכול לאחסן כמה מאות ליטרים.

·מטהרי מים עם נורת UV:

מטהרי מים עם נורת UV, משתמשים בקרינת UV (על סגול), כמו נורה לתמי 4, כדי להרוג חיידקים ווירוסים במים. קרינה על סגולה, המהווה סוג של קרינה אלקטרומגנטית בעלת אורך גל הקצר יותר מאשר אור הנראה לעין. כאשר המים נחשפים לקרינה זאת, כאשר משתמשים, לדוגמה בנורה לתמי 4, היא  פוגעת ב-DNA של כל המיקרואורגניזמים הנמצאים במים, ומקשה עליהם להתרבות ולשרוד. זה למעשה הורג או משבית מגוון רחב של מיקרואורגניזמים מזיקים, כולל חיידקים, וירוסים ופרוטוזואה (מיקרואורגניזם חד-תאי), שעלולים לגרום למחלות אם הם נשתים. טיהור מים באמצעות קרינת UV היא שיטה בטוחה ונטולת כימיקלים לסינון מים. כמו כן, היא יעילה וקלה לשימוש. שיטה זו נמצא בשימוש נרחב במגוון אפיקים, כולל טיהור מי שתייה, טיפול בשפכים וסטריליזציה של ציוד מעבדה. עם זאת, מטהרי מים עם נורת UV יעילים בהסרת מזהמים אלו, אך אינם יעילים בהסרת כימיקלים או מתכות כבדות. מסנני UV, עם סנן ונורה לתמי 4, נחשבים לזולים יחסית וקלים לתחזוקה, אבל הם מצריכים חשמל כדי לפעול.

  • עלות

העלות של מים מסוננים נמוכה בהרבה מהעלות של מים בבקבוקים. התקנת מסנן תחזיר את עצמה בטווח הארוך.

  • ילדים

המשקה הבריא ביותר לגוף האדם הוא מים, אך לעתים קרובות ילדים לא אוהבים את הטעם. עם מסנן, אתה יכול לעודד אותם לשתות יותר מים, מה שמוביל לילדים בריאים יותר ולקבוע הרגלים טובים להמשך החיים.

 

· מסנן מים

מסנני מים, כמו מסנן מים לתמי 4, מטהרים את המים לשימוש ביתי. ישנם סוגים רבים ושונים של מסנני מים זמינים, כל אחד נועד לתת מענה לסוגים ספציפיים של מזהמים ולענות על צרכים שונים. פילטר לתמי 4 הוא הוא אחד הפתרונות האפשריים בקטגוריה זאת.

כך פועל מסנן מים במכשיר ביתי לטיהור מים:

מי הברז נשאבים למכשיר טיהור המים שם ממקום מסנן או פילטר מים. המסנן נועד להסיר מזהמים וזיהומים. מסנן זה, כמו פילטר לתמי 4, יכול להיות מצע של פחם אקטיבי, קרום חדיר למחצה או שילוב של חומרים שונים. כשהמים עוברים את הסינון, מזהמים וזיהומים נספגים, נלכדים או מוסרים מהמים בדרך אחרת. לאחר מכן המים המטוהרים מוכנים לשתיה. יש צורך להחליף, מדי פעם, את המסנן המזוהם כדי לשמור על יעילות הסינון.

 

סנן ונורה לתמי 4

כפי שתיארנו, למסננים שונים יש יתרונות וחסרונות ולכן דרך אחת לצמצם את החסרונות היא לשלב סנן ונורה לתמי 4. שילוב זה של מסנן פחם אקטיבי עם נורה לתמי 4 מגביר את רמת הטוהר של המים. לדוגמה, נורה לתמי 4 אינה יעילה בסינון מתכות או כימיקלים אך מסנן עם פחם אקטיבי יכול להתמודד עם מזהמים אלה. במובן זה סנן ונורה לתמי 4 מחפים זה על זה וכן מצמצמים משמעותית את האפשרות של חדירת כמות מסוכנת של מזהם לכוס המים של לקוח הקצה.

 

מגוון רחב של מסננים

הצורך שמרגישים רבים להשתמש ב פילטר לתמי 4 הוא מובן ואף גבר בעקבות מגפת הקורונה העולמית לאחר הדיווחים כי הנגיף נמצא במים. כמו כן, הורים לילדים חוששים לחשוף את ילדיהם למים ברז לא מסוננים גם בגלל ריבוי הדיווחים על זיהום סביבתי. אך כאשר יש צורך למוצר מסוים, חשוב שיהיה גם גיוון. היכולת לבחור בין נורה לתמי 4 לאלה שמעדיפים מסנני UV לבין אלה המעוניינים במסנני פחם אקטיבי, מאפשרת להתמודד עם מזהמים שונים. כמו כן השילוב בין מסנן פחם אקטיבי ונורה לתמי 4 נועד לאלה המעוניינים בהגנות כפולות על מי השתייה שלהם. האופציות השונות מאפשרות גם להציע פתרונות בטווח רחב של מחירים ובהתאם להעדפות האישיות.